8 porad, jak zapobiegać poparzeniom w solarium

Łóżka opalające są uważane za najgorszą możliwą rzecz, która może się przydarzyć Twojej skórze. To sprawi, że twoja skóra będzie ciemna i uszkodzona, a nawet dostaniesz niebezpieczną chorobę. Więc, chciałbym powiedzieć kilka podstawowych wskazówek, które pomogą Ci uniknąć wszelkich oparzeń.

Nie korzystaj z solarium dłużej niż 30 minut

Maksymalny czas, w którym możesz korzystać z łóżka opalającego to 30 minut. Łóżka opalające nie są dobre dla Twojego zdrowia. Dlatego nie używaj go dłużej niż 30 minut. Jeśli używasz go dłużej niż 30 minut, to będziesz musiał spędzić długi czas, aby pozbyć się opalenizny.

Zastosuj filtr przeciwsłoneczny

Przed wejściem do solarium należy nałożyć krem z filtrem, a następnie nakładać go ponownie przynajmniej co 30 minut. Zastosuj krem z filtrem nawet jeśli wychodzisz na zewnątrz. Jeśli zastosowałeś krem z filtrem przed wejściem do łóżka, nie będziesz musiał go ponownie nakładać.

Używaj wysokiej jakości solarium

Powiedziałbym, że wysokiej jakości solarium jest lepsze niż solarium niskiej jakości. Ważne jest, aby używać łóżka opalającego, które ma filtr. To ochroni Cię przed szkodliwymi promieniami słonecznymi.

Nie korzystaj z solarium po spożyciu alkoholu

Jeśli masz kaca, to nie powinieneś korzystać z opalania. Alkohol sprawi, że Twoja skóra będzie wrażliwa i pojawi się uczucie pieczenia. Tak więc, powinieneś unikać solarium, jeśli jesteś pijany.

Unikaj solarium przez długi czas

Im dłużej korzystasz z solarium, tym bardziej twoja skóra staje się ciemniejsza. Dlatego nie używaj go przez długi czas. Będziesz musiała poświęcić dużo czasu, aby uzyskać naturalny kolor skóry.

Wnioski:

To są podstawowe wskazówki, które pomogą Ci uniknąć poparzeń w solarium. Teraz możesz cieszyć się opalaniem bez żadnego bólu. Jestem pewien, że te wskazówki pomogą Ci trzymać się z dala od niebezpieczeństw związanych z opalaniem.