5 najlepszych farb do rozjaśniania włosów o dwa tony

Włosy to najważniejsza część Twojego wyglądu, a jeśli masz matowe, zniszczone lub siwe włosy to sprawią, że będziesz wyglądać starzej niż jesteś w rzeczywistości. W takim przypadku możesz spróbować tych 5 najlepszych farb do rozjaśniania włosów o dwa tony.

1. Soda oczyszczona

Soda oczyszczona jest naturalnym składnikiem, i jest on używany do rozjaśniania koloru włosów. Wszystko, czego potrzebujesz, to mieszać sodę oczyszczoną z szamponem i niech pozostanie na 30 minut. Kolor będzie widoczny w ciągu kilku tygodni.

2. Zielona herbata

Zielona herbata jest naturalnym składnikiem, który zawiera kofeinę. Można go używać do rozjaśniania koloru włosów, ale trzeba być ostrożnym z tym, ponieważ może uszkodzić włosy.

3. Mleko

Mleko to prosty sposób na rozjaśnienie koloru włosów. Wszystko, co musisz zrobić, to wcierać kilka kropli mleka we włosy i umyć je po 15 minutach.

4. Sok z cytryny

Sok z cytryny jest również naturalnym sposobem na rozjaśnienie koloru włosów. Wszystko, co musisz zrobić, to wymieszać sok z cytryny z wodą i zastosować go na włosy.

5. Ziemniak

Ziemniak jest naturalnym sposobem, aby rozjaśnić kolor włosów, ale trzeba być ostrożnym podczas stosowania go. Trzeba wymieszać ziemniaka z wodą, a następnie nałożyć go na włosy. Po pewnym czasie włosy zmienią się w jaśniejszy odcień.

Wnioski:

Wyżej wymienione najlepsze farby do rozjaśniania włosów o dwa tony mogą pomóc Ci rozjaśnić kolor włosów. Możesz więc spróbować tych prostych wskazówek, aby uzyskać pożądane rezultaty.