10 prostych wskazówek, jak używać cieni Sombre Eyeshadow

Sombre Eyeshadow

Sombre to popularny odcień wśród kobiet, ponieważ pasuje do wszystkich odcieni skóry i ma matowe wykończenie. Nadaje się na prawie każdą okazję. Jest dostępny w różnych odcieniach, takich jak ciemny brąz, czekoladowy brąz, głęboka śliwka, czarny, węgiel, espresso, burgund i ciemny szary.

Na rynku dostępne są różne rodzaje pędzli do cieni, takie jak crease, flick, wing itp. Jakość pędzli określa się na podstawie ilości obecnego na nich włosia. Im większa liczba włosia, tym lepsza jakość pędzli. Do mieszania cieni do powiek możesz użyć pędzla dowolnej marki. Jednak jeśli chcesz uzyskać profesjonalny wygląd, to zaleca się użycie pędzla do cieni do powiek o dobrej jakości.

W tym poście, podzielę się 10 prostych wskazówek, aby uzyskać doskonałą aplikację ponurych cieni do powiek.

1. Przygotuj skórę

Przed nałożeniem sombre eye shadows należy przygotować skórę. W przypadku, gdy masz tłustą skórę, a następnie należy użyć kremu nawilżającego przed nałożeniem cieni do powiek. Upewnij się, że dobrze oczyściłaś twarz.

2. Wybierz odpowiedni pędzelek do cieni do powiek

Najważniejszą rzeczą jest, aby wybrać odpowiedni pędzel do cieni do powiek. Istnieją różne rodzaje pędzli dostępnych na rynku. Te pędzle obejmują crease, flick, wing i blending brush.

Jeśli nie masz pędzla, to możesz użyć palca do nałożenia cienia do powiek.

3. Nałóż cień do powiek

Następnym krokiem jest nałożenie cienia do powiek. Musisz użyć palca do nałożenia cienia do powiek od środka powieki do zewnętrznego kącika oka. Jeśli masz tłustą skórę, to musisz lekko docisnąć pędzelek. Możesz również wymieszać cień do powiek za pomocą pędzla do mieszania.

4. Użyj odpowiedniego pędzla

Następnym krokiem jest użycie odpowiedniego pędzla. Istnieją różne rodzaje pędzli dostępnych na rynku. Najlepszymi pędzlami do blendowania i nakładania cieni do powiek są pędzle do crease i blending.

5. Mieszaj kolory

Po nałożeniu ponurego cienia do powiek, musisz wymieszać kolory. Do blendowania możesz użyć pędzla do korektora. Nie jest konieczne blendowanie całego oka. Można jedynie mieszać kolory, które są nałożone.

6. Nałóż tusz do rzęs

Aby twoje oczy wyglądały jasno i świeżo, możesz zastosować tusz do rzęs.

7. Wyczyść swój pędzelek

Musisz wyczyścić swój pędzelek przed ponownym nałożeniem cienia do powiek.

8. Nałóż kolejną warstwę

Po nałożeniu cienia do powiek, możesz nałożyć kolejną warstwę. Możesz wymieszać kolory za pomocą pędzla do blendowania i nałożyć tusz do rzęs.

9. Ustaw oczy

Po nałożeniu ponurego cienia do powiek, musisz osadzić oczy.

10. Róż

Możesz również nałożyć róż na sombre eyeshadow.