Sprzedaż - (krok3) dodawanie produktu

Jeżeli niniejszy przewodnik (lub sfera techniczna) okazują się dla Ciebie niejasne - nie wahaj się, napisz do nas - możesz liczyć na indywidualną pomoc.

Zaloguj się do swojego konta (jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowana/-y kliknij w link: Rejestracja)

 

Sprzedaż (czyli Twój sklep, ustawienia, produkty, metody wysyłki) zajdziesz w menu profilowym (prawy-górny róg każdej strony BIOrę zdrowe)
Dodawanie produktów - wejdź w zakładkę "Produkty"Utwórz nowy (produkt)Wypełnij wszystkie potrzebne parametry:

Zdjęcia
- zwróć na to szczególną uwagę, zdjęcie to element przyciągający uwagę, decydujący o wyborze Twojego produktu. Postaraj się dodać kilka do jednego produktu. (kolejność zdjęc możesz dowolnie zmieniać przeciągając je myszką pomiędzy sobą)

Nazwa
- pełna ale krótka, zawierająca nazwę przedmiotu jej przymiotnik/cechę oraz charakterystykę wagową lub ilościową. Np. "Fasolka szparagowa" - krótko i zwięźle lub "Dżem jagodowy bez cukru 330g" lub "Pasztet z kurczakiem 180 g Bio". Używając określeń typu "ekologiczny", "bio", itp. NIE wstawiaj ich na początku nazwy produktu. Naszym zdaniem utrudnia to klientowi odszukanie konkretnego produktu.

Kategorie - nie zapomnij kliknąć i wybrać / przypisać produkt do odpowiedniej (lub odpowiednich) kategorii (może być więcej niż jedna).

Opis - wyczerpujący. Długi opis to znacznie większa szansa na sprzedaż! Opisz właściwości, zastosowanie produktu. Wspomnij o pochodzeniu lub jego składnikach. Charakterystyczne cechy, a może metoda wytwarzania (?) Reasumując - opis pełny, długi.

Cena - podajemy ją z "kropką", a nie "przecinkiem", np. 7.10 (siedem złotych dziesięć groszy). Jeden produkt może mieć kilka poziomów cenowych w zależności od zamawianej ilości. I tak np. standardowo podajemy cenę dla jednego produktu, powiedzmy 10zł, następnie dodajemy kolejną wartość (ikona: zielony znaczek plus) gdzie po określeniu ceny, powiedzmy 8zł, zaznaczamy "Min.Ilość" np. 3 To oznacza, że przy zakupie trzech produktów cena wyniesie 24zł (a nie 30 zł), czyli 8zł na produkt (ale tylko w przypadku zakupu co najmniej 3 wspomnianych sztuk)

Waga - podobnie jak cenę, podajemy z "kropką", np 0.33 (za kilogram, czyli 330 gram)

Pliki - certyfikaty produktu (np. ekologiczne), itp. możesz dołączać przy każdym produkcie, może być ich kilka.

Zastosuj (1) (nie zapisz) - kliknij tę ikonę (prawy-górny róg) jeśli produkt jest gotowy. Dlaczego tak? System zapisze produkt i dzięki temu wyświetlą się na dole ważne parametry opcjonalne dla Twojego produktu, takie jak "bez glutenu", "ekologiczny", "cez cukru", itd. Zaznacz te opcje, które odnoszę się do niego. To ważne! (Klienci szukają według tych właśnie parametrów)

Zapisz (2) - po prostu zapisz, nastąpi przekierowanie do sekcji produktowej Twojego sklepu.

Życzymy sukcesów w sprzedaży!

 

Jeżeli niniejszy przewodnik (lub sfera techniczna) okazują się dla Ciebie niejasne - nie wahaj się, napisz do nas - możesz liczyć na indywidualną pomoc.

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację